BICOM® biorezonance
Certifikovaný zdravotnický prostředek od společnosti REGUMED®

BICOM optima®

Výsledek dlouholetých zkušeností

Biorezonanční přístroj BICOM® je k dispozici ve dvou verzích. Lékaři a terapeuti si mohou vybrat mezi přístrojem BICOM optima® a BICOM optima® mobil. Obě verze jsou schváleny jako certifikovaný zdravotnický prostředek rizikové třídy IIa a mají stejný rozsah terapeutických funkcí.

BICOM optima® lze integrovat do stávající ordinace jako samostatný přístroj. Je ideální pro terapeuty, kteří přijímají a léčí pacienty výhradně ve své vlastní praxi.

S přístrojem BICOM optima® mobil máte větší flexibilitu při výběru místa ošetření. Mobilní verze je ideálním společníkem pro terapeuty, kteří cestují a nabízejí domácí návštěvy a schůzky na místě.

Oba přístroje BICOM® lze použít k léčbě mírných až středně těžkých alergických a s alergií spojených stavů a komplikací.

Léčebnou metodu BICOM® lze také snadno delegovat na jiný vyškolený personál. Naši mezinárodní zástupci nabízejí za tímto účelem řadu školení.

Zeptejte se hned!

BIOMED CZ spol. s r.o.
Jan Rychnovský
+420 606 761 470
biomedcz@seznam.cz

KLINICKÁ STUDIE

Přístroje BICOM optima® byly použity v nedávno publikované studii.

V závěrečné zprávě naleznete informace o plánování, implementaci a vyhodnocení:

Dokonalé začlenění do stávající praxe

BICOM optima®

BICOM optima® je kompaktní a lze jej umístit například na ošetřovací stůl v ordinaci. Dodávané příslušenství je snadno ovladatelné a v případě potřeby jej lze kdykoli rozšířit.

TECHNICKÉ ÚDAJE
Rozměry 47 x 35,5 x 16,5* cm
Hmotnost 10,5 kg
Frekvenční rozsah 1 Hz – 250 kHz
Nízký hluboký frekvenční rozsah 1 – 25 Hz

* Výška 22,5 cm s výklopnými nastavitelnými nožičkami

Zeptejte se hned!

Naši mezinárodní zástupci jsou tu pro vás osobně!

Naši mezinárodní odborníci BICOM® jsou vám k dispozici, aby zodpověděli všechny vaše dotazy a rádi vám osobně a individuálně poradí.