Produkty Bicom

Přístroje a příslušenství

Ideální pomocník pro vaši praxi

Ať už jde o jednoduchý, automatizovaný a rychlý energetický testovací postup na nejvyšší úrovni nebo osvědčený koncept ošetření s více než 30letou historií vývoje.

Toto jsou naše produkty BICOM.

NOVINKA: BICOM BodyCheck2

BICOM BodyCheck2 umožňuje provádět kompletní bioenergetický test zdravotního stavu. Automaticky skenuje a vyhodnocuje frekvenční vzorky celého těla, vnitřních orgánů, kostí a tkání až po úroveň buněk. Rychle získáte přehled o energetickém stavu pacienta. V případě zjištěné nerovnováhy nebo poruch navrhne BICOM BodyCheck2 jejich možné příčiny a poskytne vhodná doporučení pro další ošetření.

BICOM optima (v závislosti na použití ve dvou provedeních)

Buď jako BICOM optima stolní zařízení, které se používá ve většině ordinací, nebo jako BICOM optima mobilní, který se používá pro domácí návštěvy. Mobilní verze je ideální hlavně pro terapeuty, kteří jsou často na cestách, neboť jej lze nabíjet i v automobilu.

Přístroj BICOM náleží do oblasti komplementární medicíny. Prostřednictvím biorezonanční metody BICOM slouží k aktivaci a obnovení samoléčivých procesů, jež jsou tělu vlastní. Přístroj BICOM optima je doporučen pro ošetření lehkých až středních alergických onemocněních a potížích a komplikacích spojených s alergiemi - zejména v případě alergické rhinokonjunktivitidy.

Volitelně je možné přístroj BICOM řídit prostřednictvím počítače pomocí softwaru. Ten obsahuje mimo jiné správu pacientů, dokumentuje všechny terapie a usnadňuje účtování.

Použití/Obsluha

Zprostředkování znalostí v teorii a v praxi

Potřebné základní znalosti o biorezonanční metodě s diagnostikou a terapií pomocí přístrojů BICOM Vám zprostředkují naši mezinárodní obchodní partneři na svých úvodních seminářích. Zde se kromě oborného návodu naučíte také zacházení s přístrojem a vyzkoušíte si jej. Struktura nabídky je přehledná a obsluha zařízení je pro terapeuty resp. pro asistentky velice jednoduchá.

Vždy jsme Vám osobně i prostřednictvím naší horké linky rádi k dispozici pro případné další dotazy a postřehy.