Produkty BICOM

Přístroje a příslušenství

Podle použití ve dvou provedeních

Přístroj BICOM je k dostání ve dvou provedeních.

Jako BICOM optima standardní zařízení, které se převážně používá v ordinaci.
Jako BICOM optima mobil, který se používá pro domácí návštěvy nebo k domácí léčbě.
Tato verze je ideální hlavně pro veterináře a terapeuty, kteří pracují často v terénu.

BICOM optima

Přístroj BICOM obsahuje množství osvědčených léčebných programů, které byly vyvinuty za dobu 30letého použití v praxi, pro různé formy energetických zátěží těla. Kromě toho jsou zde v digitální formě uložena elektromagnetická frekvenční spektra více než 400 terapeuticky účinných komplexů látek (frekvenční vzory účinných látek). Ty je možné použít pro doplnění léčby.
Volitelně je možné přístroj BICOM řídit prostřednictvím počítače pomocí softwaru. Ten obsahuje mimo jiné správu pacientů, dokumentuje všechny terapie a usnadňuje účtování.

BICOM optima mobil

Tento mobilní přístroj obsahuje všechny terapeutické funkce standardního přístroje. Součástí dodávky je vozík a kufřík na příslušenství. Kufřík se umístí spolu s přístrojem na vozík. Mobilní zařízení je koncipováno tak, aby jej bylo možné také snadno naložit do auta.

Použití/Obsluha

Zprostředkování znalostí v teorii a v praxi

Potřebné základní znalosti o biorezonanční metodě s diagnostikou a terapií pomocí přístrojů BICOM Vám zprostředkují naši mezinárodní obchodní partneři na svých úvodních seminářích. Zde se kromě oborného návodu naučíte také zacházení s přístrojem a vyzkoušíte si jej. Struktura nabídky je přehledná a obsluha zařízení je pro terapeuty resp. pro asistentky velice jednoduchá.

Vždy jsme Vám osobně i prostřednictvím naší horké linky rádi k dispozici pro případné další dotazy a postřehy.