Účinná
terapie alergií
od roku 1987.
BICOM® Biorezonanční Metoda

Důležité upozornění

Biorezonanční metoda BICOM není klasickou medicínou uznávána, ale spíše považována za kontroverzní. Metoda patří stejně jako např. homeopatie, akupunktura a další postupy směrů speciální terapie do oblasti regulační medicíny. V rámci speciálních terapeutických směrů je biorezonanční metoda BICOM uznávána jako po celá desetiletí osvědčená léčebná metoda. Vlastní elektromagnetická pole těla, se kterými biorezonanční metoda BICOM pracuje, jsou předmětem intenzivního vědeckého výzkumu v biofyzice, ale ne v medicíně. Biorezonanční metoda BICOM je založena výhradně na aplikačních studiích a zprávách o zkušenostech s částečně vyšší úrovní evidence. Randomizované, placebem kontrolované dvojitě zaslepené studie s adekvátním statistickým hodnocením a publikacemi ve vědeckých lékařských časopisech nejsou lékařské vědecké komunitě k dispozici.

Co nás charakterizuje

ZKUŠENOSTI
30 let

Od prvního uvedení BICOM na trh, byla metoda biorezonance kontinuálně dále vyvíjena ve spolupráci se zkušenými BICOM terapeuty (lékaři a terapeuty).

VŮDČÍ POZICE NA TRHU A V OBLASTI TECHNOLOGIE
17 000 přístrojů BICOM

se používá po celém světě.

Více než 90 zemí

Jsme zastoupeno v Evropě, Africe, Asii, Austrálii i v Severní a Jižní Americe.

Od roku 1987

Na trh byl uveden první BICOM.

KVALITA VYŠKOLENÍ
Více než 100 seminářů, workshopů a odborných přednášek za rok

Za účelem kvalitního vyškolení pořádá Vzdělávací institut Regumed a společnost Biomed CZ pravidelné semináře a videopřednášky jak v České republice, tak i Slovenské republice, a to v různých výukových stupních.

Co se o nás říká

BICOM optima od firmy Regumed

  • Osvědčený při alergické rhinokonjunktivitidě
  • Pro testování a terapii
  • Bezbolestné
  • Bez škodlivých vedlejších účinků
     

Zde dozvíte více o BICOM optima